Vila Cyprus

Villa Katia

Cyprus

vhodné pre 6 osôb

3x spálňa
3x kúpelňa
Bazén
Klimatizácia
LED TV
wifi
Rezervácia
Your e-mail*
Meno*
Priezvisko*
Phone Number*
Check In/Check Out*
Cena spolu
Cena spolu:ㅤㅤ
Záloha na úhradu (50%):ㅤㅤ

Katia je krásna vila s tromi spálňami (všetky s vlastnou kúpeľňou), vďaka čomu je vo svojej skupine v oblasti Protaras celkom jedinečná.

Veľmi očarujúca vila. Je navrhnutá v bielej farbe a zdobená krásnymi žiarivými farbami a okamžite si ju zamilujete.

Táto vila sa nachádza v luxusnom, veľmi vyhľadávanom komplexe, ktorý kombinuje pohodlie a ľahkosť, ďaleko od zhonu a zároveň je len kúsok od pláže Green bay, luxusnej pláže Lombardi a farebného pruhu Protaras.

K jeho výhodnej polohe prispieva aj autobusová zastávka pri vchode do komplexu.

Vila Katia má vlastný súkromný 8 * 4 metrový bazén s dostatočným priestorom okolo, ktorý poskytuje dostatok pohodlia. Dokážete si užit plávanie a opaľovanie, zatiaľ čo tienená terasa Vám dáva možnosť vychutnať si poobede príjemný koktail alebo príjemné relaxačné jedlo. Plynový grily a gril na drevené uhlie vám umožnia vychutnať si chutné grilovanie počas príjemných letných nocí.

Cez vysoké posuvné dvere budete mať prístup do plne klimatizovaných obývacích a jedálenských priestorov. Všetky tieto priestory sú zariadené v bielej farbe. Priestor poskytuje príjemnú atmosféru na vychutnanie si pekného filmu na LED TV. K dispozícii je aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celej vile.

Obývacia izba sa otvára do nadštandardne vybavenej modernej kuchyne so všetkými potrebnými spotrebičmi, ktoré ponúkajú žulové dosky, mikrovlnnú rúru, umývačku riadu, veľkú chladničku, mrazničku, vysokokvalitný elektrický sporák, rúru, hriankovač, rýchlovarnú kanvicu a ďalšie spotrebiče, vďaka ktorým sa v nehnuteľnosti cítite ako doma.

Na najvyššom poschodí sa nachádzajú tri komfortné spálne s vlastnou kúpeľňou, ktoré vám poskytujú oveľa viac pohodlia a súkromia. Moderné šatníkové skrine od podlahy až po strop ponúkajú dostatok priestoru na zavesenie a uloženie Vášho oblečenia.

Hlavná spálňa má verandu, z ktorej sa naskytá nádherný výhľad na more, vďaka čomu je ideálnym miestom na začatie dňa s príjemnou šálkou kávy alebo na jeho ukončenie pri nápoji.

Villa Katia je ideálnym miestom pre skvelú rodinnú dovolenku.

Odber noviniek

Buďte prvý, kto ziska informácie o Zľavách, nových domoch a lokalitách, ktoré ponúkame.